Jak urządzić designerskie wnętrze?

Specjaliści mówią, że nie istnieje właściwie przepis na designerskie wnętrze, że jak ktoś czuje “dizajn”, to potrafi zdziałać cuda w tej dziedzinie. Jest to jednak mało konkretne, dlatego też postanowiliśmy zebrać rady, które przybliżą nas do takiego urządzenia mieszkania. Ważne jest, by odrzucić modę i obowiązujące trendy. Siłą designu jest szukanie własnej drogi, poszukiwanie wysublimowanych połączeń różnych stylów. Pięknie na przykład prezentuje się sprawa połączenia nowoczesności ze wzornictwem z lat 60.

aranżacja mieszkań

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić nowoczesne szafki nocne, a do nich wykorzystać odświeżony fotel po babci.

Sprawdź naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie następne bardzo interesujące opisy. Tworzymy dla Was dalsze wątki (http://www.cik-wisniewski.pl/kontakt) i będziemy szczęśliwi, jeżeli je oglądniecie.

Oczywiście, możemy mieć z tym problem, lecz jest na to sposób: targi staroci. Tam można znaleźć wiele ciekawych mebli, które można określić jako “dizajnerskie”. Innym sposobem na takie wnętrze jest zabawa w zestawienie ze sobą różnorodnych materiałów. Takie coś potrafi zauroczyć od pierwszej chwili, ale trzeba również pamiętać, żeby uważać, stosując różne materiały. Jak przekombinujemy, efekt może zupełnie odwrotny.

W tym momencie dość naturalnie można przejść do kolejnego punktu, który mówi nam, że wnętrze “dizajnerskie” powinno być urządzone z umiarem. Dotyczy to jednocześnie kolorów, jak i ilości elementów, jakich użyjemy w wystroju. Niektórym może się wydawać, że do designerskiego mieszkania można zmieścić wszystko. To oczywista nieprawda i brak zrozumienia tematu. Przeładowanie jest domeną mieszkań urządzonych w stylu barokowym, a w designerskim mieszkaniu powinniśmy postawić po prostu na kilka mocnych akcentów, jak wspomniane wcześniej designerskie fotele – http://www.lovethesign.com/pl/produkty/meble/fotele-i-szezlongi.

Umiar to jednak nie wszystko, bo pod tym kątem warto również zainwestować w ciekawe schowki. Powinny być dobrze zaprojektowane, dzięki nim będziemy mogli ukryć to, czego nie chcemy pokazywać, a jednocześnie wyeksponować to, co jest tego warte.

ekscytujący post? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania tu, ponieważ te materiały z pewnością również są warte zerknięcia (https://bautec-lodz.pl/)!

To tylko kilka pomysłów na to, jak urządzić “dizajnerskie” wnętrze. Stosując się jednak do nich, możemy być przekonani, że osiągniemy pierwsze (i pewnie nie ostatnie) sukcesy w tej dziedzinie.