Jakie zaskoczenia przygotowuje dla nas nowa technologia?

Współczesna technologia nie zna żadnych granic. To, co wczoraj wydawało się być nieosiągalne, dziś jest już realną rzeczywistością. Czy w związku z tym jesteśmy w stanie wyobrazić sobie przyszłość?

Chociaż ze wszystkich sił próbujemy iść z duchem czasu, faktem jest, iż największy potencjał drzemie w młodym pokoleniu. Jeżeli zapytacie kilkunastolatka: snapchat co to jest, czy też podrzucicie mu temat – sklep z bitcoinami, możecie być pewni, iż będzie w stanie długo o tym opowiadać. Bitcoin jest jednym z niewielu zjawisk, o którym wszyscy słyszeli, lecz niewielu jest w stanie wyjaśnić znaczenie oraz przybliżyć bardziej zawiłe szczegóły. Kogo moglibyśmy poprosić o przybliżenie tematu, kogoś takiego jak księgowa? (Jeżeli szukasz porad na temat księgowania kliknij w link.) Nic z tego. Cyfrowe pieniądze stają się coraz bardziej popularne między użytkownikami wirtualnego świata. W związku z tym wielu interesuje zagadnienie – sklep z bitcoinami, a co za tym idzie – jak taką walutę można zdobyć? Niejednokrotnie, jak księgowa, rozmyślamy czy pieniądz w takiej formie jest zyskowny i w jakiej postaci można go wydawać? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź w ten linkInternet jest przesycony informacjami na ten temat. Jednakże nowoczesne technologie sięgają o wiele dalej.

Zdjęcie robione smartfonem

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com
Czy rozmyślaliśmy kiedykolwiek o tym – „snapchat co to jest”? Jeśli nie, to jest na to najwyższa pora. Nic dziwnego, iż snapchat okazał się być jednym z najciekawszych tematów wśród młodych. Znając ograniczone konsekwencje związane z jego korzystaniem oraz fakt, że każde przesłane zdjęcie, czy też krótka historia, już za moment znika bez śladu, nic dziwnego, że tego typu rozwiązanie zdaje się być bardzo atrakcyjnym walorem dla każdego użytkownika. Snapchat co to jest – w największym skrócie – to medium, które pozwala naprawdę na wiele. Bez presji społecznej, jak w przypadku prawie wszystkich innych portali towarzyskich, bez zbędnego skupiania wyimaginowanych przyjaciół, wszyscy mamy szansę na moment niepohamowanej uciechy. Więcej na ten temat znajdziesz na tej stronie

Co przyniesie jutro? Niełatwo odgadnąć. Wiadomym jest jednak, że każde odkrycie technologiczne niesie za sobą korzyści, ale i pewne niebezpieczeństwo. Kluczowe wydaje się, aby pozostać świadomym dualistycznej natury rzeczy.