Olimpiada dla programistów – wielkie nagrody

  • 7 lutego 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Jeżeli interesujesz się programowaniem, oraz masz tym zakresie aktualnie pewne doświadczenie, ale chcesz sprawdzić swe umiejętności w warunkach rywalizacji, to udział w Hackathonie może być twym celem. Zainteresowanych zachęcamy do dalszego czytania artykułu.

szkoły

Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com
Tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Hackathon jest specyficznym odpowiednikiem olimpiady sportowej, lecz dla osób interesujących się programowaniem, a nie sportem. Żeby dostać udział na tym dosyć poważanym wydarzeniu, trzeba wypełnić wcześniej kilka formalności. Po pierwsze, trzeba udostępnić swe „portfolio” z aktualnymi osiągnięciami. Jeśli przejdziemy ten etap, czeka nas napisanie dobrze funkcjonującego programu, który jury wybierze według twych dotychczasowych dokonań. Na zrobienie aplikacji masz 2 do 3 tygodni. Jeżeli jury potwierdzi poprawne działanie aplikacji, wtedy otrzymasz pełnoprawny numer, który pozwala ci wziąć udział w Hackathonie. Wszystko wykonuje się zdalnie, czekać na ciebie będą wyzwania online – tutaj. W sumie będzie ich 12 i każde będzie sprawdzało inne umiejętności. Najpierw czeka cię napisanie programu dla kserokopiarki, potem, o ile ukończysz pierwszy poziom, będziesz miał do napisania aplikację obsługującą klientów sklepu internetowego.

Czy musisz przestudiować przedstawiany temat trochę dokładniej? Kliknij więc ten odnośnik – więcej znajdziesz tu (https://fotoborek.pl/oferta/zdjecia-paszportowe/). Te informacje też okażą się praktyczne.

Każde kolejne wyzwanie będzie coraz bardziej złożone, a wszystko to, aby wyłonić jedynie trzy osoby. Najlepsi informatycy (tutaj znajdziesz najlepszych programistów) otrzymają ogromne nagrody. Na zwycięzcę czeka dwuletni staż w głównej siedzibie firmy Athlon, roczna licencja na dowolny przez zwycięzcę program do programowania. Dla zwycięzcy drugiego miejsca przeznaczony jest półroczny staż w Intel Polska i laptop z najnowszym procesorem od powyższej firmy. Dla trzeciej osoby z podium jest „jedynie” ultrabook od firmy Lenovo oraz zaproszenie na kurs programowania w wybieranym przez zawodnika programie od Intel Polska. Wyzwania serio nie są łatwe i należy mieć przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie programowania.

Jak możecie zobaczyć gra jest warta zachodu.

Reszta uczestników otrzymuje zaproszenie na przyszłoroczne zawody i darmowy roczny pakiet antywirusowy od firmy GData. Z tego powodu zabieraj się jak najszybciej do nauki programowania, aby przed najbliższym Hackathonem (kliknij) być gotowym do rywalizacji.