Szukasz pokrowca na telefon komórkowy LG? Sprawdź, jakie są ich typy

  • 20 marca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Większość z nas należy dziś do grona użytkowników smartfonów. To telefony, jakie nie tylko umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych lub przesyłanie wiadomości SMS-owych. Dają także szereg innych funkcji, z jakich warto jest korzystać, by w pełni cieszyć się jego możliwościami oraz wykonywać przepiękne zdjęcia z podróży, szperać w Internecie lub znajdować drogę do celu, do którego zmierzamy.

telefon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
By telefon nam właściwie służył, najkorzystniej jest zainwestować w porządne etui. LG G3 lub inny smartfon równie go potrzebują, dlatego nie odkładaj zakupu oraz zdecyduj się na jeden z charakteryzowanych niżej rodzajów pokrowców. Pierwszy rodzaj pokrowca to pokrowce plastikowe. Są nad wyraz powszechne przez swoją niską cenę, jednak nie chronią wystarczająco naszego urządzenia. Dlaczego? Nade wszystko z tego względu, że już z pierwszym upadkiem z wysokości, nawet ze stołu, mogą pęknąć oraz na przykład porysować bok naszej komórki. Pokrowce plastikowe są tanie, lecz lepiej jest zastanowić się nad innym etui, choćby z poliwęglanu – zobacz więcej. To również sztuczny materiał, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan (zobacz: poliwęglan bezbarwny) jest niezwykle mocny i pierwszorzędnie chroni nawet w przypadku uderzenia telefonu o twardą powierzchnię. Jeśli zależy ci na stylowym zabezpieczeniu smartfona, możesz wybrać pokrowiec skórzany. Prezentuje się naprawdę elegancko, a do tego nie niszczy się szybko. Niestety przede wszystkim zabezpiecza jedynie przed rysami. Jeżeli telefon komórkowy wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających dobrą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie można zanegować, iż są drogie, lecz za wyższą jakość dobrze jest zapłacić trochę więcej. Tym bardziej, że pierwszorzędnie ochraniają przed wszelakimi uszkodzeniami, zatem będziesz pewien, że twój nowo kupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny i nic mu nie zagraża.

etui na telefon

Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się wybierając etui? LG G2 mini, Samsung lub Nokia to przykładowe rodzaje oraz marki smartfonów, dlatego podaj w sklepie precyzyjną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, iż wybrałeś nieodpowiedni pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana zakupionych produktów, ale lepiej jest oszczędzić sobie zachodu i od razu wybrać etui, które będzie dopasowane do naszego telefonu – porównaj ceny.