W jaki sposób niewielkim kosztem odmienić mieszkanie na wiosnę?

  • 9 stycznia 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Lada moment wiosna zapuka do naszych drzwi. Nadszedł więc czas na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w mieszkaniach i wprowadzamy do nich świeży powiew wiosny. Podpowiadamy co zrobić, aby otworzyć swój dom na wiosnę.

Świeczniki Twilight

Autor: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Miejsce suchych bukietów niech zajmą bukiety żywych, wiosennych kwiatów. Kiedy za oknem trudno o pierwsze oznaki wiosny, nie zaszkodzi ”zorganizować” wiosnę w oknie. Należy tylko zawiesić delikatne butelki tudzież probówki w oknie do którego zwykle wpadają promienie słoneczne.

Dodatkowo, gdy zapadnie zmrok aby spotęgować efekt, możemy ustawić na parapecie świeczniki czy tealighty. Ta nieszablonowa, pachnąca dekoracja, powstała w parę chwil wprowadzi do wnętrza fantazyjny klimat – więcej oryginalnych pomysłów.

Wraz z wiosną dobrze jest powiesić nowe obrazy, zdjęcia czy ramki na zdjęcia – doskonały element dekoracji. Odpowiednio dopasowane ramki będą przysłowiową kropką nad „i” naszych dekoratorskich zapędów, wprowadzą nieco koloru i modnego stylu (fabrykaform.pl/ramki_i_stojaki_na_zdjecia-k399.html). A gdyby tak stworzyć rodzinną galerię? To niedrogi, a jakże uroczy sposób na odmianę wnętrza. Aluminiowe, choć wyglądają bardzo elegancko, nie wprowadzą domowej atmosfery. Najlepiej wybrać drewnianą, emanującą domowym urokiem. Natomiast ramki w szalonych barwach najlepiej spiszą się w pokoju dziecka – tam również zaprośmy wiosnę.

ramka na zdjęcia

Autor: pabloverdugo
Źródło: http://www.flickr.com
Czas na puchate poduszki oraz zimowe narzuty już minął. Obecnie panują pastelowe kolory i lekkie materiały. Tak jak projektanci ubierają modelki w zwiewne sukienki dodając do stylizacji masywne buty, tak w domu możemy łączyć tiule z tkaninami parcianymi. Dlatego nie bójmy się eksperymentować z gatunkiem tkanin. Nie musimy wymieniać wszystkich poduch, zasłon i pokrowców. Czasem wystarczy dodać parę nowych elementów. Istotne jest, jak tkaninę wykorzystamy. Na fotele, sofy lub krzesła odpowiednia będzie trwała i trochę sztywniejsza, najlepiej tkana w różnych kierunkach – wówczas nie nie ma obawy, że rozejdzie się na szwach a jednocześnie jest odporna na przetarcia.

Nie czekaj! Prosimy – naciśnij (https://www.klimland.pl/klimatyzacja-pruszkow) w hiperłącze i czytaj do woli. Opracowaliśmy tam dla Ciebie sporo interesujących wpisów.

Na sofę wystarczą nowe, rozważnie dopasowane poduszki. Może w kwiaty lub wiosenne ptaki?

|