Bezawaryjna i energooszczędna suszarka do rąk jest doskonała do punktów o dużym natężeniu ruchu instalowana w toaletach publicznych

  • 21 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Do kluczowych sprzętów łazienek publicznych należą suszarki do rąk. Jest to ogromnie ważne narzędzie, do prędkiego wysuszenia dłoni, które też jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.

Ręce

Autor: Medicover.
Źródło: Medicover.
W wielu łazienkach publicznych jest wiele sprzętów, które służą do suszenia rąk. Znamy na przykład ręczniki papierowe czy też suszarki elektryczne na przycisk czy z czujnikiem wyczuwającym temperaturę ciała. Produkty etykiety spożywcze druk przedsiębiorstwa Dyson produkująca między innymi dodatki do łazienek zbiorowych od lat cieszą się na rynku polskim synonim ogromnej klasy oraz niezawodności – dowiedz się więcej.

Dyson Airblade to suszarka z niezwykle silnym napędem, który eksploatuje mniej mocy niż konkurencyjne suszarki do dłoni. Bo napęd kręci się z błyskawiczną szybkością powyżej 88000 razy na minutę. Wyzwala on siły powietrzne, żeby w ciągu sekundy wydobyć 35 litrów powietrza przez filtr HEPA. Później powietrze jest wypuszczane przez dwie małe otwory. W rezultacie woda jest „ścierana” z dłoni w terminie zaledwie 10 sekund. Co także stanowi wielki walor, jeżeli chodzi o trwanie suszenia rąk. Suszarka ta szczędzi aż do 80% mocy w porównaniu do tradycyjnych suszarek. Ponieważ prawie każda kawałek suszarki jest wstanie podlegać recyklingowi, związku z tym ogromnie niewielka ilość odrzutów ze sprzętu odnajduje się na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma najnowszą technologię filtrowania powietrza, jaka jest zamknięta w antywirusowej obudowie z plastiku ABS. Dzięki czemu powietrze znajdujące się w toalecie jest dezynfekowane, co przechwytuje 99,9% zarazków, umożliwiając, że dłonie są suszone przy stosowaniu czystego powietrza.

Ponadto po zakupie posiada 5 letnią gwarancje bądź po 350 000 zastosowaniach można wymienić części też na gwarancji oraz 1 rok na serwis. Poza tym suszarka ta jest wypróbowana wobec odporności na ciosy i wandalizm, dzięki czemu jest to idealne urządzenie do miejsc o ogromnej cyrkulacji osób jako część sprzętu łazienek zbiorowych.