Białystok – miasto wielu rozmaitych możliwości, które stale się rozwija

  • 25 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Ciąża to bez wątpienia niesłychanie wyjątkowy czas w życiu praktycznie każdej kobiety. Dziewięć miesięcy oczekiwania nierzadko wypełnia szczęście, ale także mnóstwo różnego rodzaju lęków.
Przyszli rodzice robią, co w ich mocy, aby przygotować się na powiększenie rodziny.

lokale

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Narodziny dziecka przeżywane w spokojnej atmosferze domowego ogniska, bez pośpiechu, nadmiernej medykalizacji owego fizjologicznego procesu to pragnienie niejednej mamy. Poród w domu Białystok jest tego wspaniałym przykładem zyskuje coraz większe grono zwolenników, choć ich liczba wciąż nie jest tak duża jak w zachodnich krajach Europy – zobacz oferta porodów w domu. Jesteśmy daleko w tyle za Holandią, Niemcami, Anglią albo Austrią. Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Nad Wisłą, w dalszym ciągu obecne jest przekonanie, iż szpital to najbezpiecznejsze miejsce do narodzin małego człowieka. Widać zatem wyraźnie jak wiele mamy jeszcze do nadrobienia. Nie tylko zresztą w rzeczonej kwestii.Wiele do życzenia pozostawia również opieka nad osobami starszymi Białystok zdaje sobie z tego sprawę. Władze miejscowości „dwoją się i troją”, aby poprawić sytuację seniorów.

Korci Cię, aby zostawić drobną opinię pod powyższym artykułem? Pamiętaj, że każdy komentarz z serwisu będzie przez nas przejrzany z przyjemnością.

Buduje się coraz więcej domów opieki, gdzie ludzie starsi mogą uzyskać potrzebne wsparcie.

Co więcej, w sieci, a także prasie możemy spotkać mnóstwo ogłoszeń w stylu: „zaopiekuję się osobą starszą”. Czy to wystarczy? Z pewnością nie, lecz Białystok znajduje się na dobrej drodze. Czytaj więcej na .