Jak urządzić praktyczną i niewiele brudzącą się jadalnie? Kilka porad dla Ciebie

Jeśli jesteś właśnie na etapie wykańczania swojego mieszkania, wiesz oczywiście, że nie jest to bynajmniej bułka z dżemem. W dzisiejszych czasach masz do wyboru tak mnóstwo wszelkiego rodzaju mebli lub materiałów budowlanych, że oczywiście podjęcie decyzji i wybranie jednego stylu nie jest proste

Dzisiaj garść porad dla tych, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantem? Zastosuj się do tych wskazówek, a niewątpliwie będziesz zadowolony ze swego mieszkania!
Ściany w kuchni
Zazwyczaj mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że jednym ze zdecydowanie najbardziej strategicznych miejsc właściwie w każdej kuchni jest fragment ściany

wrocław

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com

nad blatami. To akurat to miejsce brudzi się najczęściej, dlatego z pewnością warto tam zamontować jakiś mało brudzący się albo łatwy do czyszczenia materiał. Jeżeli mamy coś poradzić, bez wątpienia nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeśli podoba Ci się styl kreowany przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć praktycznie wszystkie pozostałe miejsca w kuchni – nie sprawdzą się one jednak dobrze w tym strategicznym miejscu, podobnie jak przykładowo kamień (kruszywa łamane) dekoracyjny – w najnowszym artykule. Możesz postawić na przykład na tapetę z pleksi lub specjalne farby do ścian, które można prosto umyć, jednak bez wątpienia nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.

Właściwe kolory

Musisz wybrać również odpowiednie kolory szafek i pozostałych elementów w kuchni

Jeżeli nie chcesz, aby na meblach było widać właściwie każdy odcisk palca, oczywiście powinieneś wybrać raczej meble matowe niż błyszczące. Zazwyczaj całkiem dobrze sprawdza się, wbrew powszechnym pozorom, kolor biały lub kremowy, na których nie widać praktycznie żadnych zabrudzeń.