Keratynowe prostowanie włosów to nowoczesny oraz niegroźny zabieg, który jest coraz bardziej popularny

  • 17 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Mnóstwo osób ma ten kłopot z włosami, iż są one po myciu sterczące i wyjątkowo suche. Jeśli pragniemy się z tym uporać, a nie lubimy różnych chemicznych metod czy prostownic, to dobrze będzie zastanowić się nad zastosowaniem brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów jest coraz modniejsze w Polsce. Polega ono na uzupełnieniu we włosach keratyny, czyli elementu, który jest jego organicznym budulcem. Owa metoda umożliwia skuteczną regenerację włosów i jednocześnie sprawia, iż są one doskonale proste. Warto wiedzieć, iż keratynowe prostowanie włosów (prostowanie włosów keratyną ) jest zabiegiem raczej uciążliwym oraz wymaga nieco cierpliwości. Koszt jest całkiem duży, jednak rezultaty utrzymują się nawet przez 5 miesięcy, więc opłaca się wydać trochę więcej i długo cieszyć się pięknymi włosami.

portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być wykonywane przez wszystkie kobiety, które pragną, aby ich włosy stały się piękne, proste oraz błyszczące. Można ten zabieg wykonać na włosach kolorowanych i podniszczonych różnymi chemicznymi zabiegami. Należy powiedzieć, że takie prostowanie włosów (prostowanie włosów) również je odżywia i dostarcza niezbędnych składników. Sama procedura polega na nałożeniu na włosy odpowiedniej ilości środka oraz wprasowaniu go we włosy specjalistycznym żelazkiem fryzjerskim.

Niniejszy wpis ma fascynujące dane na prezentowany temat – jeśli masz ochotę uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę www, która omawia zbliżone problemy.

Ciepło sprawia, iż łuski włosa się otwierają, a keratyna wnika do środka. Po prostowaniu nie wolno myć włosów przez dwa dni.

Jeśli zatem nie mamy ochoty stosować chemicznych zabiegów oraz używać prostownic, to dobrze będzie wydać nieco więcej, żeby mieć gładkie wyprostowane i odżywione włosy.