Marzysz o oryginalnej fototapecie, przeczytaj, jaka sprawi, że twój dom będzie niezwykły

W obecnych czasach każdy mieszkaniec Polski chce, by jego dom był jedyny w swoim rodzaju. Po okresie z mieszkaniami, które w PRL-u zdobiły takie same – niestety często jedyne możliwe – meble, kiedy nastał kapitalizm, a sklepowe półki wypełnił różny towar, ludzie masowo zaczęli zmieniać wnętrza swoich czterech kątów. Zmiana mebli to był jedynie start.

Salon z fototapetą na ścianie

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Różnorodne tapety, kolory farb, specjalne tynki czy zdobiące kamienie – nagle powstało mnóstwo wyjść. Ściany w mieszkaniach przestały wyglądać na szare. Ludzie zaczęli być szczęśliwsi i bardziej twórczy. Dziś każdy może stać się projektantem, pójść do sklepu, kupić materiały, robić remont i radować się zmianami.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy pouczające wpisy – wejdź w link kontener na śmieci pruszków.

Co zrobić, aby momentalnie zmienić wystrój? Dziś najszybszym i bardzo prostym sposobem są fototapety. Wśród nich jedne są wyjątkowe – fototapety panoramiczne – sprawdź więcej na polecanej stronie. Cieszą się ogromną popularnością.

Na długości całej ścianki można przykleić widok pasm górskich, leśnego drzewostanu czy wieżowców miasta. Są również świetnym rozwiązaniem do kuchni. Wyklejone pomiędzy meblami są alternatywą dla kafli albo lacobelu (bywa, że podkłada się je także pod bezbarwne szkło). Rzecz oczywista należy nie zapomnieć, aby w takim wypadku wybrać fototapety panoramiczne na lepszym, grubszym podłożu i z dodatkowym laminatem, który sprawi, iż zmywanie go stanie się łatwiejsze. Innym miejscem, w którym takie fototapety sprawdzają się doskonale są salony. Dekorują centralne ścianki, aby wyglądały zdecydowanie bardziej efektownie.

Fototapeta w sypialni

Autor: Fixar
Źródło: http://fixar.de
Teraz wybór fototapety zdaje się prosty. W Polsce jest kilka e-sklepów, które oferują ten towar. Jednak należy zaznaczyć, że naprawdę takiego wyboru nie zrobi się w kilka minut. Liczba wzorów jest ogromna! Nawet decydując się określony motyw – przykładowo – panoramy miasta, otrzymuje się kilkanaście wyników. Panorama Nowego Jorku czy Londynu, San Francisco czy Waszyngtonu, Lyonu czy Wenecji? Fototapety panoramiczne można również zrobić ze zdjęć przesłanych samodzielnie. Oznacza to, iż mając własne zdjęcie z panoramą, można wytworzyć jedyną w swoim rodzaju fototapetę.