Męska odzież na jesienny czas – w co wyekwipować garderobę?

Raz dmie, raz pada. Raz pogodnie, raz zimno. Oto nasza piękna złota jesień. To kłopotliwa pora roku, w szczególności kiedy idzie o konfekcję.
Często w jesienne poranki albo wieczory zostajemy postawieni przed ogromnym dylematem – co na siebie wrzucić, iżby nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli czy by na opak – nie było nam nazbyt gorąco.

Z drugiej jednakże strony jesienny czas to czas, w jakim każdy lubujący się w modzie pan, ma duże pole do popisu (tania dzianina (zobacz włókniny igłowane wyściółkowe) wełniana). Niezbyt duża, a ciągle jeszcze nie ujemna temperatura daje wielkie możliwości w miksowaniu ciuchów, popisywaniu się wytwornością (bądź luzem), prezentowaniu dostatniego jak też oryginalnego stylu. Czas letni, w toku którego najentuzjastyczniej wybieramy przewiewny t-shirt – nie zapewnia nam tej frajdy. To zatem zwłaszcza jesienią warto odpowiedzieć na zapytanie: co w tym okresie każdy mężczyzna musi mieć w garderobie? W co warto się wyekwipować, by stworzyć optymalną bazę ciuchów na każdą okazję a także pogodową ewentualność? Co się rewelacyjnie nosi w obecnym sezonie, a co jest całkowicie ponadczasowe oraz sprawdza się absolutnie zawsze? Furorę robi dzianina futerkowa, z jakiej wytwarza się kurtki czy płaszcze (dowiedz się więcej o dzianinie futerkowej na lamalama.pl) .

ćwiczenia w odzieży termoaktywnej

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Bez niej w tą porę roku nie obejdzie się. Wybór jest istotnie gigantyczny.

Pośród ponadczasowych i nadzwyczaj męskich kurtek należałoby wymienić tzw. „pilotkę” (niegdyś analogiczny model należał do wyposażenia amerykańskich pilotów) czy „kurtkę polową” bądź motocyklową ramoneskę (obecnie robi wielką furorę tak w męskiej, jak także damskiej szafie). dzianina futerkowa jest stosowna na podszewkę.