Micro dźwigi idealne do hoteli, obiektów gastronomicznych i sklepów.

  • 13 lipca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Nasza firma jest najbardziej znanym producentem małych wind towarowych w naszym kraju. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w to co robimy możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość towaru. Małe dźwigi przeznaczone są do wertykalnego przenoszenia ładunków o niedużych rozmiarach i ciężarach. Małe dźwigi mają zastosowanie przy transporcie towarów w: obiektach gastronomicznych, sklepach, hotelach, domach wielopiętrowych, bibliotekach itd.

Winda

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystanie małej windy towarowej pozwala bowiem nie tylko usprawnić pracę w danym przedsiębiorstwie, ale też daje oszczędność czasu. Tego rodzaju dźwigi mają udźwig do 300 kg, ilość przystanków – 15 i wysokość podnoszenia do 45 metrów. Dźwig może mieć otwierać się wychylnie albo gilotynowo. Kabina jest wykonana ze nierdzewki lub stali lakierowanej. Nasze windy towarowe charakteryzują się prostotą i estetycznym wyglądem. Małe dźwigi są proste w montażu. Samonośna konstrukcja znacznie ułatwia montaż windy i zmniejsza zakres prac budowlanych.

Konstrukcję obudowuje się po zainstalowaniu dźwigu:– blachą stalową,- płytą kartonowo-gipsową, albo – ścianką murowaną tudzież żelbetową.

Małe dźwigi mogą posiadać w dodatkowe urządzenia wedle oczekiwań klienta: – oświetlenie kabiny, – ogrzewanie kabiny, – ,,ekstra” półkę (z możliwością jej wyjęcia), – wyłącznik przeciążeniowy z sygnalizacją dźwiękową itp.

Dźwigi posiadają wszelkie niezbędne atesty Wystawiana jest na nie także 2-letnia gwarancja. Dodatkowo proponujemy Państwu usługi konserwacji, naprawy i usuwania awarii i problemów technicznych – różnego typu urządzeń dźwigowych.

Dla zadowolenia naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami wind w Polsce oraz Europie. Dysponujemy zatem pełnym dostępem do części zamiennych i podzespołów. Nasi pracownicy mają liczne uprawnienia, wieloletnie doświadczenie oraz wyposażeni są w specjalistyczny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia solidnej konserwacji. Oferujemy także serwis (zobacz serwis bram garażowych) 24 h/ dobę – 7 dni w tygodniu! Zarówno ten gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – dla naszych klientów oraz serwis lub konserwację urządzeń dźwigowych instalowanych przez inne przedsiębiorstwa.

Teren naszej działalności serwisowej obejmuje całą Polskę. W każdym większym mieście posiadamy bowiem naszych autoryzowanych przedstawicieli. Nasza oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zapraszamy na stronę www albo do kontaktu przez telefon.