Nowe telefony komórkowe oraz oprogramowania do eksploracji i przetwarzania tekstu

  • 5 września 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Nowoczesne programy komputerowe znacznie upraszczają nam życie. Dużo z nich tworzonych jest również w wersjach na telefony komórkowe. Dla wielu osób jest to zapewne szczególnie wygodna możliwość.

czytanie i skanowanie tekstów

Źródło: freepik.com

Zwykle gromadząc materiały do wypracowań naukowych, bardzo często poszukujemy odpowiednich książek i spędzamy dużo czasu w czytelniach sporządzając z nich notatki. Dużo ludzi, chcących oszczędzić czas, kseruje materiały bądź przy użyciu aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego robi zdjęcia wybranym stronom książek. Aby móc je dostosować do własnego użytku i wyizolować najważniejsze dla nas odcinki, często przepisujemy w edytorze tekstu treści z plików PDF (poznaj szczegóły). Jest niesamowicie żmudne i męczące zadanie, którego całe szczęście można uniknąć dzięki programowi Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie umożliwiające tworzenie poddających się edycji plików elektronicznych ze skopiowanych dokumentów papierowych, plików PDF i fotografii z aparatu cyfrowego, również tego wbudowanego w komórkę. Czasami wykorzystywane przez nas materiały są nieosiągalne po polsku. W takiej sytuacji kolejną, bardzo popularną i użyteczną aplikacją, służącą też do automatycznego przetwarzania treści, jest translator niemiecko polski.masz wątpliwości? wysyłka części samochodowych

Bardzo potrzebny szczególnie podczas wyjazdów zagranicznych po Europie, przystosowany do użytku zarówno w wersjach online, jak i offline. Taka aplikacja będzie szczególnie użyteczna, zwłaszcza kiedy dysponujemy dobrym telefonem z dostępem do Internetu, jak bardzo chętnie wybierany LG GT540, czy bardzo stylowym i wygodnym modelem Sagem P9522, który poza panelem dotykowym, posiada klawiaturę w znacznym stopniu upraszczającą wprowadzanie interesujących nas danych. Zarówno LG GT540, jak i Sagem posiadają wbudowany aparat fotograficzny (najnowsza oferta dla baterii sagem). Przy zastosowaniu programu Abby Fine Reader umożliwi nam to łatwe kopiowanie i edytowanie treści, natomiast translator niemiecko polski doskonały będzie do weryfikacji merytorycznej niemieckojęzycznych dokumentów.

Możliwość błyskawicznego i spontanicznego utrwalania treści pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na przydrożnej tablicy, to bardzo duże osiągnięcie techniczne. Programy służące do błyskawicznego analizowania skopiowanych treści, są tak uwielbiane, że bardzo wiele ludzi nie wyobraża sobie bez nich życia.