Ochroń własne okna w bardzo prosty sposób

  • 18 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
W dzisiejszych realiach, mamy do dyspozycji takie przedmioty, o których nasi przodkowie mogli jedynie śnić. Latające drony, telefony z internetem, samochody na prąd. Lecz nie jedynie tak okazałe owoce technologi widocznie polepszyły naszą jakość życia.

Również proste wynalazki, niedostępne przed wynalezieniem polimerów, potrafią nadejść nam z odsieczą.
Chodzi tutaj oczywiście o folie okienne. Będzie to wynalazek już całkiem wiekowy, jednak dopiero od niedawna zaczął być używany również przez osoby prywatne. (dużo więcej przeczytasz na tej stronie) Gdyż do tej pory, przede wszystkim firmy umieszczały folie okienne w celu uwidocznienia reklamy na witrynach. Obecnie, wielu ludzi, zwłaszcza takich żyjących na parterze, potrzebuje tych folii żeby zabezpieczyć się przed nachalnymi spojrzeniami przechodniów. Możemy użyć foli z lustrem weneckim. Wówczas, my bez problemu będziemy oglądali świat za oknem, nie będąc jednocześnie przez niego podglądanym. Mamy do dyspozycji całą gamę wzorów i kolorów, każdy odszuka coś dla siebie.
warsztat samochodowy

Źródło: pixabay.com

Kolejnym, przydatnym artykułem, jest folia przeciwsłoneczna. Doskonale sprawdza się ona we wszystkich miejscach, które zbyt intensywnie nagrzewają się w trakcie dnia, co doprowadza do zwiększonej temperatury. Umieszczamy folię na szybie w dowolnym pomieszczeniu wychodzącym na południe. (działające folia przeciwsłoneczna) Pochłania ona większość promieni, dzięki temu do naszego wnętrza przenika jedynie ich minimalna ilość. Folia (Folia przemysłowa) przeciwsłoneczna to również idealne rozwiązanie do alkowy, jeśli rano wolimy budzić się w półmroku, nawet na początku lata.
Wszelkiego rodzaju folie okienne to szalenie praktyczna rzecz.

Można dzięki nim zabezpieczyć swoją intymność przed nachalnymi sąsiadami. Można także zabezpieczyć się przed zbyt palącymi promieniami słonecznymi. Instalacja foli jest niezwykle łatwa, jednak wymaga pewnej precyzji od nas.