Przedmioty do kawiarni i restauracji.

  • 20 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Nasz sklep internetowy, oferuje sprzedaż atrakcyjnych akcesoriów do kawiarni. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w Polsce.

Menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę konsument po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj aby karta była schludna, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji odznaczają się dokładnym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, są również odporne na nieczystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty ze skór, drewna, kartonowe i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dobierane do wystroju lokalu klienta. Napisy wykonujemy różnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji z reguły ma 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie lub grafikę (oferta kart menu do restauracji).

Oprócz tego polecamy przyprawniki – oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy zawierają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to bardzo dobra jakość wykonania produktu. Francuska precyzja i wysokiej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemników. Oprócz tego pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i proste do wymiany – kliknij i przeczytaj więcej.

Przyprawniki

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy pojemnik (pojemniki do zgrzewu) posiada 4 skale dozowania przypraw – trzy rzędy tradycyjnych dziurek różnej wielkości oraz jeden większy otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy jednocześnie. Regulacja jest niezwykle stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przypraw, ile chcemy. Do pierwszego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte woreczki z przyprawami. Pojemniki przeznaczone są do kolejno wymienionych przypraw: soli, pieprzu, papryki, curry, oregano i ziół prowansalskich. Pudełka i pojemniki zostały skonstruowane tak, aby zmieściły się w standardowej szafce kuchennej. Wymiary pojemnika wynoszą : wysokość 8, cm, długość 20 cm szerokość 11 cm. Gwarancja na przyprawniki wynosi 24 m-ce.