Telebimy czy billboardy – która z niniejszych form reklamy zewnętrznej jest bardziej atrakcyjna?

  • 22 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Właściciele firm mają sporo zadań, którym muszą stawić czoła, aby z sukcesem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia wypromowanie produktów lub usług w sposób, który zachęci klientów. Istnieje niejedna forma reklamy, a jedną z najbardziej popularnych jest reklama outdoorowa, zwana innymi słowy reklamą zewnętrzną. Dwie zwłaszcza znane formy niniejszej reklamy to billboardy oraz telebimy. Która z nich będzie dla nas bardziej atrakcyjna?

Telebim Opole to ekran wizyjny, jaki składa się z diod. Można na nim umieszczać wszelkiego rodzaju animacje, jakie wielokrotnie znacznie lepiej przyciągają uwagę od normalnych plakatów. Obraz na nim przedstawiany jest wyraźny nawet w trudnych warunkach pogodowych, na przykład gdy świeci słońce bądź pada deszcz – reklamuj się na billboardzie w Opolu. Billboard z kolei jest nośnikiem reklamy, który może mieć niebywale duże rozmiary, w zależności od tego, w którym miejscu chcemy go umieścić. Billboardy mogą być ustawione przy drogach, lecz mogą być również powieszone na budynkach w centrum miasta.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej wpisów na powyższy temat? Zachęcamy zatem do nowej witryny – po prostu naciśnij to zarządzanie pracownikami w terenie i przejdź do naszego portalu.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają możliwość być zauważone przez największą liczbę ludzi, toteż lokalizacja powinna być jednym z pierwszych czynników, nad jakimi się będziemy zastanawiać. Jeżeli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on z pewnością droższy od billboardu, lecz także bardziej efektowny. Do tego potrzebuje stosownego pozwolenia – nie można go ustawić od tak. Billboardy zaś mogą być niewidoczne w nocy albo przy gorszej pogodzie, jeżeli właściwie ich nie naświetlimy. Zatem pamiętajmy o tym, wybierając tą formę promocji.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki z rodzajów reklamy zewnętrznej jest właściwszy. Wszystko zależy od określonych potrzeb danego właściciela przedsiębiorstwa i kampanii reklamowej, którą planuje przeprowadzić – czytaj więcej . Odpowiedz w takim razie sobie na pytanie, na czym najbardziej ci zależy i jak podług ciebie najskuteczniej dotrzesz do odbiorców, a rozwiązanie nasunie ci się samodzielnie. Gdzie pójść w celu wykonania reklamy na powyżej wskazane rodzaje nośników? Najlepiej do pewnej agencji reklamowej, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie i dzięki której odniesiemy pożądany sukces.