Domowe smakołyki, które wyglądają prawie jak z cukierni

Kto nie kocha lodów! A kto również docenia zdrowe jedzonko, własnoręczne wyroby jak też piękny design z pewnością polubi też markę ZOKU – specjalistę od mrożenia domowych deserów. Wesołe foremki do sporządzania lodów na patyczku o fantazyjnych konfiguracjach, wykonane są z silikonu a także trwałego polipropylenu.

akcesoria do kuchni

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki gadżetom wchodzącym w skład zestawu – foremce, patyczkowi jak też instrukcji, przyzwoli na przyszykowanie w zaciszu domowej kuchni nie tylko domowych lodów, bądź sorbetów, ale również mrożonych soków, jogurtów, koktajli owocowych słodkiej kawusi, herbaty czy wszelkich innych płynów. Gotowe składniki starczy przelać do foremki do lodów ZOKU, wetknąć patyk po czym ulokować formę w zamrażalniku w temp. -18 stopni C (ewentualnie niższej) – akcesoria do lodów. Po ok. 8 godzinach formę można wyjąć, zaś loda skonsumować.

Jeśli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie godny zainteresowania, to zobacz też ten udostępniony tutaj (https://www.mediatalk.com.pl/kampanie-z-influencerami.html) tutaj materiał – on także będzie warty uwagi.

Nareszcie!Wszystkie wyroby firmy ZOKU poza kreacyjnym designem oraz pięknymi kolorami, cechują się skonstruowaniem z bezpiecznego dla zdrowia – wolnego od ftalanów materiału. Produkty chronione są międzynarodowym patentem oraz posiadają instrukcję użytkowania.

Drugim niezłym pomysłem na domowe rarytasy są rzecz jasna domowe kruche ciastka. Rozpływające się w buzi, cudownie pachnące wanilią. Aż trudno się od nich „oderwać”. A do tego banalne jak też szybkie w przyrządzeniu. Klasyka oraz prostota w jednym, a jednak są niesamowite. Takowe ciasteczka przydadzą się nie tylko podczas gdy spodziewamy się gości, ale również gdy sami mamy ochotę spożyć coś słodkiego. W suchym a także chłodnym miejscu możemy je przechowywać do kilku tygodni.

Jeśli nabędziemy tzw. stemple do ciastek, nasze ciastka zyskają na wyglądzie. Mogą to być rysunki czy dowolne teksty. Jeżeli zaprosimy do kuchni nasze dzieciaczki, będzie to dla nich świetna zabawa. Dzieci wprost uwielbiają zabawiać się w kucharzy, wałkować ciasto a także używać foremek o rozmaitych kształtach i kolorach.
Tak foremki do lodów ZOKU jak i stemple do ciastek to towary wielorazowego użycia, proste do umycia. Są niezastąpione kiedy przygotowujemy kinderbal. Oprócz tego wystarczy zapewnić wyśmienitą oprawę muzyczną, kolorowe dekoracje z masą baloników o rozmaitych kształtach i przednia zabawa zapewniona.