Które części najczęściej ulegają uszkodzeniu we francuskich autach?

  • 25 czerwca 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Po polskich drogach z każdym rokiem porusza się coraz więcej francuskich samochodów.
Mimo że samochody wywodzące się z Francji nie zawsze słyną z bezawaryjności są u nas powszechne.

Polscy kierowy cenią francuskie marki pojazdów za bogate wyposażenie, schludne wnętrza, spory komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest też interesująca aranżacja i niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa. Tak jak pojazdy wywodzące się od naszych zachodnich sąsiadów uchodzą za samochody twarde i dość wytrzymałe. Francuskie w opinii wielu ich posiadaczy są delikatne. Ich zawieszenie bywało nie odpowiednie na nasze jezdnie – źródła. Dzisiaj producenci takich pojazdów poszli po rozum do głowy i zastosowali wiele innowacji w pojazdach na drogi Europy wschodniej. Wciąż jeszcze po polskich drogach porusza się sporo kilkuletnich samochodów.
podróż

Źródło: pixabay.com
Naprawa tylnej belki to niemalże konieczność dla większości posiadaczy francuskich samochodów. Peugeot nie jest tu wyjątkiem. Znamienne objawy problemów z zawieszeniem które spotykamy we francuskich samochodach to odczuwalne pogorszenie sterowności pojazdu, bardziej czułe reakcje na ruchy kierownicą czy wreszcie niezwyczajne dźwięki dochodzące z okolic tejże tylnej belki.

Interesujący artykuł? Jeśli tak myślisz, wcześniejsza strona (http://bautec-lodz.pl/budownictwo) także stanowi wartościowe źródło informacji, które odnosi się do omawianej kwestii.

Czym jest więc tylna belka? Takie rozwiązanie stosowane jest powszechnie w pojazdach z Francji. Dzięki zastosowaniu w niej płaskiej budowy realne jest wykonanie bardziej przestronnego, równego, prostego bagażnika. Ważnym efektem jest także jeżdżenia w sytuacji mniejszej przyczepności.

Źródło artykułu –

Pozornie kłopot pod tytułem tylna belka peugeot partner, to koszt na poziomie aż parę tysięcy złotych. Łatwo odnajdziemy jednak serwis, który w fachowy sposób wykona jej regenerację.