Moda na zdobienie szyb

  • 15 kwietnia 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Szyba nie musi być tylko bezbarwnym fragmentem szkła. Zwykłe przezroczyste szyby powoli odchodzą w zapomnienie. Coraz częściej są zamieniane na ozdobne naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju kompozycje, którymi można zasłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można także przystroić przy pomocy naklejki w ulubionym kolorze, która nałożona na cały obszar szkła, dokładnie przesłoni wnętrze pomieszczenia. Nie denerwujmy się, o utratę światła w pomieszczeniu: w środku będzie tak samo dużo światła jak po powieszeniu jasnej firanki.

Ponadto barwne kompozycje z brokatem, będą mieniły w świetle. Jeśli jednak przykrycie przykrycie tatuażu całej tafli szkła nie bardzo nam się podoba, można również wypróbować na urozmaicenie jej poszczególnymi fragmentami aplikacji. W takim przypadku nie ograniczają dopływu światła do pomieszczenia.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można kupić nalepki z różnymi motywami. Niezmiennie popularne są wzory kwiatowe. Można je nakleić na szybę lub tylko wyciąć ich kształt na kolorowej foli, tak aby przez brakujące elementy odbijało się w pokoju słońce.

Naklejki te są stworzone z bardzo cienkiej folii, co sprawia,że aplikacja sprawia wrażenie namalowanego na szybie. Bardzo dobrze nadają się do innych powierzchni szklanych, jak np. lustra ramki na zdjęcia.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Dużym powodzeniem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku bardzo miękkie, niesłychanie barwne, sprawią ogromną radość każdemu dziecku. Popularne są naklejki o określonych tematach np. bombki mikołaje, sanki, łyżwy, koszyczki wielkanocne, kolorowe pisanki, baranki, które pasują się do świątecznego przystrojenia mieszkania. Dodatkowo są bardzo proste w użyciu: można je myć, a także naklejać wiele razy, są tak samo widoczne z obu stron szklanej powierzchni. Bez problemu się ściągają i nie pozostawiają na oknie żadnych śladów.

Jeśli chcemy zamówić jakiś unikatowy motyw lub wymiar, można wklepać w wyszukiwarkę internetową np. reklama Tarnów, aby ukazała się spis agencji reklamowych, świadczących takie usługi. Wzbogacanie szyb podobną dekoracją jest stylowe i pierwszorzędnie pasuje do nowoczesnych mieszkań.