Potrzebujesz szybko się zareklamować, a przy okazji zakupić plandekę na wiele lat? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

  • 15 kwietnia 2023
  • Bez kategorii
  • 0 Comments
  • admin
Prawdopodobnie każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je robi? Do czego tak dokładnie służą?
Krótko ujmując plandeka to płachta materiału – tworzywa w dużych wymiarach, która ma za zadanie chronić produkty przed wilgocią. Najbardziej stosowanym surowcem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i produkty syntetyczne, są one również gumowane albo nakrapiane mieszanką hydrofobową, co zabezpiecza przed przedostaniem się wilgoci.

Plandeka
Najważniejszą kwestię odgrywa ona w transporcie – mniej osobowym, a najczęściej w samochodach ciężarowych. Produkcja plandek wykorzystuje bardzo dobrej trwałości tworzywa marek światowych przedsiębiorstw, na przykład z Francji, Belgii i Niemiec. materiały (zobacz weldman spawarki) używane do ich wyrobu są udostępnione w obszernej gamie kolorów, w różnych wielkościach, a również w wielu gramaturach i splotach. Określa to w późniejszym czasie o tym do czego będą używane dane plandeki. Oczywiście gęstsze sploty i grubsze tworzywa są przeznaczone do pojazdów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Zwykle grubości plandek zaczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.

Plandeki kryją w sobie bardzo dużo przeznaczeń i zastosowań. W ofercie są naprawdę różnorakie warianty zabezpieczeń takiego typu. Niektóre są odporne na promienie słoneczne, inne na tłuste substancje jak na przykład oleje, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki mają certyfikaty i atesty. Dlatego w ofercie znaleźć można tworzywa, które są niepalne, lub te, które są dozwolone do kontaktu z jedzeniem.

Nasze przedsiębiorstwo posiada ogromne miejsca produkcji, a za tą sprawą ma możliwość zapewnić, że na czas wytworzy wielkonakładowe zamówienia. Oczywiście na zamówienie kontrahenta za każdym razem nadrukujemy wielkoformatowe, najlepszej jakości reklamy na plandekę. Mierzenie aut jest wykonywane przez naszych fachowców i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz produkt odznacza się niezwykłą solidnością, a gwarantują to najwyższej jakości tworzywa. Wzrastające zapotrzebowanie ze strony kontrahentów, a też ich zadowolenie, to znak, że wybierając naszą ofertę dostanie się to co najlepsze w tej dziedzinie.